Przedsmak NIE JEDZ TEGO! TO JEST NA ŚWIĘTA!

Gramy drzwi garażowe, falę gorąca, bombę atomową, kosmitę, gramy wszystko! Oddajemy widzom duszę i ciało! Konferencja prasowa za nami a premiera za pięć dni – 20 i 21 września br.

Mamy coś, co jest bardzo przejmujące, co dotyka bardzo głęboko emocji. Mamy coś, co to ośmiesza, mamy sytuacje na drogach, mamy piękne pieśni z bardzo wysokiej półki, święte pieśni! Spektakl przechodzi od rozpadu do syntezy, która jest być może jakąś diagnozą tego, co się dzieje wokół nas. Rzeczywistość ulega degradacji. Konwencja pozwala swobodnie żonglować postaciami i pejzażami psychologicznymi. Dzięki temu wszystkie dziewczyny grają główną rolę i wszyscy chłopcy grają główną rolę.
Mariusz Grzegorzek – reżyseria

Gramy drzwi garażowe, wspaniale gramy również falę gorąca, bombę atomową, kosmitę, gramy wszystko! Oddajemy widzom duszę i ciało. To przedstawienie jest pulsujące, magnetyczne i frenetyczne!
Dominik Mironiuk, Dorota Ptaszek – aktorzy

Ta grupa jest bardzo świadoma siebie, bardzo owocnie nam się pracowało. Widz powinien być gotowy na wszystko . To przedstawienie jest przygodą, uwolnieniem i refleksją.
Iza Połońska – opieka wokalna

fot. Aleksandra Pawłowska

 

Teatr Studyjny w Łodzi, ul. Kopernika 8, 90-509 Łódź
tel: 42 63 64 166, mail: studyjny@filmschool.lodz.pl