Teatr Studyjny od.nowa

Nowa identyfikacja, nowy logotyp, nowa strona internetowa. W roku akademickim 2013/2014 Teatr Studyjny przechodzi wizualną regenerację. Sprawdźcie co i jak się zmieniło. Podsumowujemy zmiany.

 

Tak wyglądamy

Nowy logotyp Teatru Studyjnego wyparł funkcjonującą przez wiele lat formę, której podstawą była… taśma filmowa. Autorem nowego logotypu, który powstał w nawiązaniu do nowej identyfikacji wizualnej Szkoły Filmowej w Łodzi jest Bogusław Jaworski (www.newfetish.org). Logotyp funkcjonował będzie w trzech wersjach – kolorowej i dwóch wersjach monochromatycznych.

TEATR_STUDYJNY_LOGO_KOLOR

 

Teatr w sieci

To to miejsce, w którym właśnie się znajdujecie… Witamy i zapraszamy do zwiedzania. Na podstronach znajdziecie repertuar, informacje o spektaklach i aktorach teatru – studentach IV roku Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej. Oprawa wizualna strony internetowej powstała w bezpośrednim nawiązaniu do nowego logotypu. Zamiast „nowa” powinniśmy jednak używać zwrotu „pierwsza” – do tej pory Teatr nie posiadał odrębnie funkcjonującej przestrzeni internetowej.

www TS w Łodzi (1) www TS w Łodzi (2)

 

Spotkajmy się

Ze strony internetowej Teatru w bardzo prosty sposób przekierowani będziecie do oficjalnego profilu Teatru na portalu społecznościowy Facebook: www.facebook.com/studyjny. Tutaj budujemy społeczność Teatru, która wymienia się informacjami wtedy, gdy drzwi Teatru Studyjnego przy Kopernika 8 zamykają się po spektaklu a my mamy ochotę na ciąg dalszy teatralnego spotkania.

 znajdz_nas_facebook

 

Teatr Studyjny w Łodzi, ul. Kopernika 8, 90-509 Łódź
tel: 42 63 64 166, mail: studyjny@filmschool.lodz.pl