Premiera? Eksplozja! POMYSŁOWE MEBELKI Z GĄBKI po raz pierwszy

Dyplom z energią ponad skalę. Jak na huśtawce – rozbujanej jak tylko się da! Chodź spróbuj, jak to jest. Tylko bądź gotowy, NA WSZYSTKO.

10 listopada po raz pierwszy na scenie Teatru Studyjnego – POMYSŁOWE MEBELKI Z GĄBKI – dyplom aktorski w reżyserii Mariusza Grzegorzka. Izabela Dudziak, Mateusz Grodecki, Faustyna Kazimierska, Karol Nowiński, Piotr Pacek, Anna Paliga, Zuzanna Puławska, Aleksandra Skraba, Michał Surosz, Ksenia Tchórzko, Filip Warot, Ela Zajko – BRAWA!!! Bo wspólnie z Mariuszem Grzegorzkiem udało im się zabrać widzów w szaloną wyprawę, w trakcie której, w tempie ekstremalnym, rotacyjnie – wprawiali w radość, smutek, zdziwienie, i osłupienie też momentami. A z tego szaleńczego tempa, z kolażu 20 różnych skrajnie scen, z wielości stylistyk (a to telewizyjny paradokument, a to z etnograficznym pietyzmem oddane emocje huculskich rytuałów) wyłaniają się, z tej wielobarwnej magmy, tak jasne refleksje, uderzająca jak obuchem w głowę myśl, że my i ci ludzie dookoła nas… Nie, wszystkiego zdradzić Wam nie możemy.

Przyjdźcie do Studyjnego, usiądźcie wygodnie i bądźcie uważni i gotowi… na wszystko!

Brawa dla studentów, dla Mariusza Grzegorzka, i ukłony bardzo niskie dla Izy Połońskiej, która przygotowywała wokalnie studentów, Leszka Kołodziejskiego – odpowiedzialnego za muzykę i za wszelkie dźwięki, Mateusza Rzeźniczaka – autora choreografii i Tomasza Armady – dzięki niemu aktorzy TAK! wyglądają.

Zapraszamy na kolejne spektakle – 15, 16, 17 i 18 a także 22, 23, 24 i 25 listopada. Zawsze gramy o godz. 19.07. Rezerwacje: mailowe – biletyst@filmschool.lodz.pl oraz telefonicznie 42 63 64 166.

fot. Adrian Jaszczak

             

 

 

Teatr Studyjny w Łodzi, ul. Kopernika 8, 90-509 Łódź
tel: 42 63 64 166, mail: studyjny@filmschool.lodz.pl