HISTORIA PODWODNA najlepszym dyplomem muzycznym na Przeglądzie Dyplomów i Egzaminów Muzycznych Wyższych Szkół Artystycznych w Toruniu!!!

Spektakl HISTORIA PODWODNA w reżyserii Wojciecha Kościelniaka otrzymał główną nagrodę dla najlepszego dyplomu na 5. Przeglądzie Dyplomów i Egzaminów Muzycznych Wyższych Szkół  Artystycznych, który odbył sie w dniach 11-13 sierpnia br. w Toruniu.

Jury w składzie: Jacek Bończyk, Janusz Grzywacz i Anna Wołek przyznało spektaklowi i studentom roku dyplomowego 2020/2021 następujące nagrody: 

Nagrodę finansową w wysokości 8 tys. złotych dla najlepszego dyplomu –  Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi za spektakl „Historia podwodna” w reż. Wojciecha Kościelniaka.

Nagrodę finansową w wysokości 3 tys. złotych dla najlepszej aktorki – Karolina Kostoń z Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Nagrodę finansową w wysokości po 3 tys. złotych dla najlepszego aktora – ex-aequo Daniel Stanko i Michał Darewski z Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Wyróżnienia – Klaudia Koścista,  Justyna Litwic oraz Marta Stalmierska z Państwowej Wyższej Szkoly Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!!!

   

Teatr Studyjny w Łodzi, ul. Kopernika 8, 90-509 Łódź
tel: 42 63 64 166, mail: studyjny@filmschool.lodz.pl