„C.K.O.D.2 – Plan ewakuacji” – premiera w Teatrze Studyjnym!

 

„C.K.O.D.2 – Plan ewakuacji” to najnowszy film Piotra Szczepańskiego. Po 10 latach od premiery „Generacji C.K.O.D” reżyser wraca do swoich bohaterów – członków łódzkiego zespołu Cool Kids of Death. Premiera filmu odbędzie się 13 grudnia (piątek) o godz. 20.00 w Teatrze Studyjnym.

„Generacja C.K.O.D.” – filmowy portret łódzkiego zespołu był nagrodzony Złotym Lajkonikiem 44. Krakowskiego Festiwalu Filmowego w 2004 roku. Krzysiek Ostrowski, Kuba Wandachowicz, Marcin Kowalski, Wojtek Michalec, Łukasz Klaus, Kamil Łazikowski – kim są niegdysiejsi buntownicy, którzy dziś zbliżają się już do czterdziestki? Piotr Szczepański przygląda się swoim bohaterom jednocześnie zadając pytanie uniwersalne – jaki jest dziś stan ducha pokolenia urodzonego w połowie lat 70. XX wieku? Najnowszy film jest efektem dwuletniej pracy Piotra Szczepańskiego, który w filmie odpowiada za reżyserię, scenariusz, zdjęcia oraz montaż.

Piotr Szczepański jest absolwentem Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Do jego najbardziej znanych filmów należy dokumentalna „Generacja C.K.O.D.” oraz fabularna „Aleja gówniarzy”. Piotr Szczepański jest również autorem zdjęć do ostatniego filmu Sławomira Fabickiego – „Miłość”.

 

BILETY:

25 zł (bilet obejmuje projekcję dwóch filmów: „C.K.O.D.2 – Plan ewakuacji” i „Generacja C.K.O.D.” oraz NIESPODZIANKĘ)

Ilość miejsc ograniczona.

Informacji na temat aktualnej dostępności biletów udzielamy mailowo: biletyst@filmschool.lodz.pl

c.k.o.d.2

 

Teatr Studyjny w Łodzi, ul. Kopernika 8, 90-509 Łódź
tel: 42 63 64 166, mail: studyjny@filmschool.lodz.pl