“ANIOŁY” odleciały po raz pierwszy! PREMIERA !

BRAWA! Po premierze w Teatrze Studyjnym wiemy już wszystko! Dyplom aktorski w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej TRZEBA zobaczyć! Co teraz? Rezerwuj czas i przekonaj się sam, jakie są dzisiejsze “Anioły…”!

23 lutego po raz pierwszy na scenie Teatru Studyjnego zobaczyliśmy ANIOŁY W AMERYCE – dyplom aktorski, w którym zagrali: Izabella Dudziak, Izabela Gąska, Ksenia Tchórzko, Elżbieta Zajko, Paweł Głowaty, Mateusz Grodecki, Robert Ratuszny, Kamil Rodek, Sebastian Śmigielski. BRAWA! Pod okiem Małgorzaty Bogajewskiej (reżyseria), a także – Joanny Jaśko-Sroki (scenografia i kostiumy), Dariusza Pawelca (reżyseria światła), Magdaleny Zarębskiej – Węgrzyn (konsultacja dramaturgiczna) udało się poruszyć, złapać widza za kark i zmusić do myślenia o  bólu i radości, plastikowych uczuciach, bezduszności współczesnego świata. Małgorzata Bogajewska przed premierą akcentowała, że cała obsada gotowa jest do przekraczania granic. Zrobili to! Wykorzystali przy tym WSZYSTKO, co najbardziej esencjonalne dla bohaterów dramatu Tony’ego Kushnera. Zapomnijcie o serialu HBO, o spektaklu na deskach warszawskiego TR. Poznajcie “Anioły…” na nowo! Poznajcie na nowo siebie!

Zapraszamy na kolejne spektakle:

28 lutego oraz 1, 2, 3, 20, 21 i 22 marca. Na nie można już rezerwować miejsca – mailowo – biletyst@filmschool.lodz.pl lub telefonicznie 42 63 64 166.

By być na bieżąco z informacjami o spektaklu polubcie go na FB:

https://www.facebook.com/Anio%C5%82y-w-Ameryce-326219928019326/

       
 

 

Teatr Studyjny w Łodzi, ul. Kopernika 8, 90-509 Łódź
tel: 42 63 64 166, mail: studyjny@filmschool.lodz.pl